Ürün Tedariği

1000'ün üzerinde çalışanı, 20 deneyimli-uzman satın alma ekibi ile tüm pazar, 35 yıllık deneyime sahip tüm tedarikçiler ve üreticiler tarafından bilinir ve çalışılır.

Marketten Neden Var?

Marketten olarak, dijital dönüşüm için uçtan uca, entegre çözümler, kaliteli hizmetler ve yönetim danışmanlığı için güvenilir bir ortaktır. İşletmelerin, rekabet avantajı elde etmelerine ve dünyanın dört bir yanındaki işletmelerin günlük ticaretlerini iyileştirmelerine yardımcı olacak yenilikleri başarılı bir şekilde sunmaları için aralıksız teknolojik değişimden yararlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Marketten
Marketten

Misyon

Teknoloji, tüm yerleşik normları bozarken, dünyayı iyileştirmek için yeni fırsatların yanı sıra karmaşıklığı ve belirsizliği de beraberinde getirirken, misyonumuz işletmelerin teknolojik değişimden yararlanarak inovasyonu başarılı bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktır.

Müşterilerimizin rekabet avantajı elde etmelerine ve dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Vizyon

Dünyanın en B2B odaklı şirketi olmak; işletmelerin çevrimiçi satın almak isteyebilecekleri her şeyi bulup keşfedebilecekleri bir platform oluşturmak.

Marketten